„Maccabi“ viena koja finaliniame ketverte – antrą kartą dramatiškai įveikti „Panathinaikos“ krepšininkai

Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai antrą kartą Eurolygos ketvirtfinalio serijoje įveikė Atėnų „Panathinaikos“ ir priartėjo prie finalinio ketverto.

Joshas Nebo<br>G.Šiupario nuotr.

2024-04-30 19:58, atnaujinta 2024-04-30 22:34

Belgrade namų rungtynes žaidę „Maccabi“ krepšininkai 85:83 (23:11, 23:26, 21:19, 18:27) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ ekipą.

Nuo pirmųjų akimirkų pirmavę šeimininkai jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą, o trečiajame kėlinyje komandas skyrė net 18 taškų (57:39).

„Maccabi“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje ir toliau kontroliavo situaciją bei likus žaisti 3 minutes pirmavo dviženkliu skirtumu – 81:71.

Visgi lemiamu metu Tel Avivo komandos puolimas užstrigo ir Mathias Lessort‘as likus žaisti 42 sekundes rezultatą išlygino (83:83).

Galiausiai likus žaisti 2,6 sek. Lorenzo Brownas išprovokavo Jeriano Granto pražangą ir pataikęs baudos metimus grąžino persvarą šeimininkams. Paskutinė „Panathinaikos“ ataka buvo patikėta Kendrickui Nunnui, tačiau amerikiečio tolimas metimas skriejo pro šalį.

Nugalėtojus į priekį vedė Joshas Nebo. Aukštaūgis pelnė 22 taškus (10/13 dvit., 2/5 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

„Panathinaikos“ ekipoje rungtynijauntis Marius Grigonis per 9 minutes surinko 2 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit.), 2 rezultatyvius perdavimus ir -1 naudingumo balą.

„Maccabi“: Joshas Nebo 22, Lorenzo Brownas 16, Bonzie Colsonas 13.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 25, Ioannis Papapetrou 17, Mathias Lessort‘as 14.

Serijoje iki 3 pergalių Tel Avivo klubas pirmauja 2:1.

Pirmosios rungtynės baigėsi „Maccabi“ pergale 91:87, antrose rungtynėse Atėnų klubas pasiekė revanšą 95:79.

Reguliariajame sezone abu kartus laimėjo Tel Avivo klubas.