L. Dončičiaus ir K. Irvingo duetas išsiuntė „Clippers“ ekipos žaidėjus atostogų

Saldžią pergalę naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose NBA rungtynėse nuskynė Luka Dončičius ir jo atstovaujama „Dallas Mavericks“ ekipa.

Luka Dončičius<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

May 4, 2024, 8:05 AM, atnaujinta May 4, 2024, 8:08 AM

Teksaso valstijos klubas ketvirtą kartą pranoko „Los Angeles Clippers“ krepšininkus ir žengė į kitą atkrintamųjų varžybų etapą.

Šį kartą „Mavericks“ namuose įveikė varžovus 114:101 (34:26, 18:26, 35:20, 27:29) ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:2.

Nugalėtojus į priekį vedė Kyrie Irvingo ir Luka Dončičiaus duetas.

K.Irvingas per 42 minutes įmetė 30 taškų (6/10 dvit., 5/9 trit., 3/5 baudų), atkovojo 6 kamuoliu ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu L.Dončičius per 43 minutes pasižymėjo įmesdamas 28 taškus (8/16 dvit., 1/10 trit., 9/11 baudų), atkovodamas 7 ir atlikdamas 13 rezultatyvių perdavimų.

Svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir rezultatyviausiai žaidusio Normana Powello 20 taškų.

Kitame atkrintamųjų varžybų etape „Mavericks“ susikaus su „Oklahoma City Thunder“ krepšininkais.

„Dallas Mavericks“: Kyrie Irvingas 30, Luka Dončičius 28, P.J. Washingtonas 14.

„Los Angeles Clippers“: Normanas Powellas 20, Paulas George'as 18, Ivica Zubacas 17.