Tai buvo trečioji iš eilės Izmiro nesėkmė čempionate, o Manisa po šios pergalės pabėgo iš raudonosios zonos, kuri gali lemti po reguliaraus sezono pabaigos pasitraukimą į žemesnį divizioną.
Dabar K.Maksvyčio kariauna yra keturioliktoje vietoje ir nuo raudonosios linijos ją skiria laimėjimas.
Nugalėtojų gretose Martynas Echodas dėl traumos vis dar nežaidė. Manisos komandoje pasižymėjo 23 taškus surinkęs Fabianas White‘as (7 atk. kam., 6 rez. perd., 27 n. b.), 20 pelnė Lualas Acuilas (6/6 dvit., 9 išpr. praž., 26 n. b.).
Šeimininkams 18 taškų įmetė Jaime Salinasas (9 atk. kam.), 16 pasižymėjo Peytonas Aldridge‘as.
Iš karto po FIBA atrankos lango „Manisa“ atvyks į Vilnių, kur kovo 5-tąją Čempionų lygos „Top 16“ etapo rungtynėse susitiks su sostinės „Rytu“.
Naujoje J grupėje vilniečiai turi vieną laimėjimą, o turkai žengia be pergalių. nusileidę du kartus.