Eurolyga 2025
2026-02-12
19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
Stambulo „Anadolu Efes“
91
Bolonijos „Virtus“
Bolonijos „Virtus“
60
2026-02-12
21:05
Maccabi Playtika Tel Aviv
Maccabi Playtika Tel Aviv
111
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“
106
2026-02-12
21:15
Pirėjo „Olympiakos“
Pirėjo „Olympiakos“
92
Belgrado „Crvena zvezda“
Belgrado „Crvena zvezda“
86
2026-02-12
21:30
„Valencia“
„Valencia“
82
Vilerbano ASVEL
Vilerbano ASVEL
67
2026-02-12
21:30
„Barcelona“
„Barcelona“
74
Paryžiaus „Paris Basketball“
Paryžiaus „Paris Basketball“
85
2026-02-13
20:00
Kauno „Žalgiris“
Kauno „Žalgiris“
93
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
82
2026-02-13
20:30
„Monaco“
„Monaco“
102
Vitorijos „Baskonia“
Vitorijos „Baskonia“
92
2026-02-13
21:15
Atėnų „Panathinaikos“
Atėnų „Panathinaikos“
83
Stambulo „Fenerbahce“
Stambulo „Fenerbahce“
85
2026-02-13
21:30
Belgrado „Partizan“
Belgrado „Partizan“
73
Madrido „Real“
Madrido „Real“
77
2026-02-13
21:30
Milano „Olimpia“
Milano „Olimpia“
78
BC Dubai
BC Dubai
96

„Žalgirio“ Belgrade laukia pragaras – prieš rungtynes serbų klubas kreipėsi į įkaitusius sirgalius

2025 m. vasario 26 d. 10:16
Lrytas.lt
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai vėl grįžta į Eurolygos kovas. Andrea Trinchieri auklėtiniai ketvirtadienį vyksiančiose rungtynėse išvykoje stos į mūšį su pastaruoju metu įspūdingą formą demonstruojančia Belgrado „Crvena zvezda“ ekipa, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis.
Daugiau nuotraukų (4)
Rungtynės vyks didžiausioje Serbijos „Belgrado“ arenoje, kuri talpina per 20 tūkst. sirgalių. Susidomėjimas šiuo maču – milžiniškas: tikimasi, kad rungtynes stebės pilnos įkaitusių serbų tribūnos.
Prieš akistatą „Crvena zvezda“ komanda kreipėsi į sirgalius prašydama adekvataus jų elgesio rungtynių metu.
„Ketvirtadienį mūsų laukia vienos iš svarbiausių šio sezono rungtynių. „Belgrado“ arenoje susikausime su „Žalgiriu“, o pergalė šiose rungtynėse padidintų šansus prasibrauti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas.
Jaučiame didžiulį „Crvena zvezda“ sirgalių susidomėjimą šiomis rungtynėmis. Beveik visi bilietai jau yra išparduoti, tad neabejojame, kad komanda sulauks šilto sirgalių palaikymo.
Kreipiamės į visus „Crvena zvezda“ sirgalius, kurie turi bilietus, elgtis kaip įmanoma padoriau. Demonstruoti sportinį elgesį ir susitelkti tik į komandos palaikymą.
Primename, kad mūsų klubas yra griežtai prižiūrimas Eurolygos ir per pastaruosius du sezonus už įvairius pažeidimus jau sumokėjo daugiau nei 200 tūkst. eurų baudų. Prašome sirgalių arenoje kurti atmosferą padoriai ir sportiškai.
Be didelių baudų mums taip pat gali grėsti ir arenos uždarymas ar net dar griežtesnės sankcijos“, – rašoma „Crvena zvezda“ pranešime.
Primename, kad praėjusiais metais Belgrade vykusios Eurolygos rungtynės tarp „Crvena zvezda“ ir „Žalgirio“ klubų baigėsi skandalu – teisėjavimu nepatenkinti sirgaliai daiktais apmėtė mačo teisėjus.
Itin daug nusiskundimų serbai turėjo ir pirmajame šio sezono tarpusavio mače, kuriame „Žalgiris“ namie po dramatiškos kovos palaužė varžovus 86:84.
Belgrado klubas šiuo metu su 16 pergalių ir 10 pralaimėjimų Eurolygoje žengia penktas, o Lietuvos vicečempionai su 12 pergalių ir 14 pralaimėjimų rikiuojasi 13-oje vietoje.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.