Eurolyga 2025
2026-02-25
19:45
Stambulo „Fenerbahce“
Stambulo „Fenerbahce“
Belgrado „Partizan“
Belgrado „Partizan“
2026-02-25
20:00
Kauno „Žalgiris“
Kauno „Žalgiris“
Pirėjo „Olympiakos“
Pirėjo „Olympiakos“
2026-02-25
21:30
Bolonijos „Virtus“
Bolonijos „Virtus“
„Barcelona“
„Barcelona“
2026-02-25
21:30
Belgrado „Crvena zvezda“
Belgrado „Crvena zvezda“
Stambulo „Anadolu Efes“
Stambulo „Anadolu Efes“
2026-02-26
19:00
BC Dubai
BC Dubai
Vilerbano ASVEL
Vilerbano ASVEL
2026-02-26
20:30
„Monaco“
„Monaco“
Maccabi Playtika Tel Aviv
Maccabi Playtika Tel Aviv
2026-02-26
21:05
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
Milano „Olimpia“
Milano „Olimpia“
2026-02-26
21:15
Atėnų „Panathinaikos“
Atėnų „Panathinaikos“
Paryžiaus „Paris Basketball“
Paryžiaus „Paris Basketball“
2026-02-26
21:30
Vitorijos „Baskonia“
Vitorijos „Baskonia“
„Valencia“
„Valencia“
2026-02-26
21:45
Madrido „Real“
Madrido „Real“
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“

Šaro džiaugsmas greitai virto nerimu – prie finalo ketverto priartėjusi „Fenerbahce“ neteko žaidėjo

2025 m. balandžio 24 d. 20:35
Lrytas.lt
Šarūnas Jasikevičius ir jo treniruojama Stambulo „Fenerbahce“ jau beveik sumedžiojo bilietą į Abu Dabyje vyksiantį Eurolygos finalo ketvertą. Ketvirtadienį Turkijos klubas pasitiko antrąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes, kuriose dar kartą namuose patiesė „Paris Basketball“ krepšininkus.
Daugiau nuotraukų (4)
Nuo pat pirmųjų mačo minučių klausimų nepalikusi „Fenerbahce“ pranoko Eurolygos debiutantus 89:72 (29:20, 32:18, 15:19, 13:15) ir serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2:0.
Akistatą kur kas aktyviau pradėjo puolime spindėjusi „Fenberhace“. Aukštą tempą su geru taiklumu nuo pat pradžių diktavę Šaro auklėtiniai atitrūko, o komandą į priekį vedė buvęs žalgirietis Nigelas Hayesas-Davisas. „Fenerbahce“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 29:20.
Antrajame kėlinyje „Fenerbahce“ įjungė dar aukštesnę pavarą. Šeimininkų pranašumas kilo lyg ant mielių, o į ilgąją pertrauką Šaro auklėtiniai išėjo jau triuškindami varžovus 61:38.
Trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkai neatleido pavaros – toliau išlaikė solidų pranašumą.
Ketvirtajame kėlinyje vaizdas tiek aikštėje, tiek ir švieslentėje vėl nekėlė jokių klausimų, tačiau „Fenernahce“ sirgaliams vienu metu teko nemaloniai griebtis už galvos.
Ketvirčio pradžioje kojos traumą patyręs Stambulo klubo italas Nicolo Melli aikštę turėjo palikti priverstinai. Ant vienos kojos kurį laiką šuoliavęs italas, kuriam buvo suteikta medikų pagalba, iki šio susižeidimo buvo pelnęs 7 taškus ir atkovojęs 4 kamuolius.
Š.Jasikevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr. Daugiau nuotraukų (4)
Š.Jasikevičius.
G.Bitvinsko nuotr.
Primename, kad antradienį vykusiose pirmose rungtynėse „Fenerbahce“ įveikė varžovus 83:78 (18:22, 31:20, 14:20, 20:16) ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.
Geriausiu Eurolygos sezono treneriu pripažinto Š.Jasikevičiaus treniruojama „Fenerbahce“ Eurolygos reguliarųjį sezoną užbaigė antrojoje vietoje.
Tuo metu „Paris Basketball“ užėmė aštuntąją vietą ir turėjo kovoti įkrintamosiose varžybose, kuriose bilietą į atkrintamąsias iškovojo įveikdama Madrido „Real“.
Š.Jasikevičius.<br>Reuters/Scanpix nuotr. Daugiau nuotraukų (4)
Š.Jasikevičius.
Reuters/Scanpix nuotr.
Eurolygos reguliariojo sezono metu „Fenerbahce“ ir „Paris Basketball“ kovojo du kartus. Abukart pergalę šventė Šaro auklėtiniai.
Trečiosios serijos rungtynės kitą savaitę (antradienį) vyks jau Paryžiuje.
„Fenerbahce“: Tarikas Biberovičius 20, Nigelas Hayesas-Davisas 16, Marko Guduričius 13, Wade‘as Baldwinas 11.
„Paris Basketball“: T.J.Shortsas 18, Nadiras Hifi 15, Tysonas Wardas 10, Mikaelis Jantunenas 9.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.