Ketvirtadienio vakaras nemažai daliai Lietuvos krepšinio aistruolių buvo sugadintas. Abejotini teisėjų sprendimai, minimalios sėkmės trūkumas ir Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje patyrė bene skaudžiausią sezono pralaimėjimą, išvykoje 99:100 nusileidžiant Madrido „Real“ komandai.