Lietuvos penkiakovininkės Bulgarijoje antrą kartą tapo Europos jaunių vicečempionėmis

Lietuvos merginos sidabrą pelnė ir estafetės varžybose.

Daugiau nuotraukų (0)

ELTA ir lrytas.lt inf.

2012-07-23 12:25, atnaujinta 2018-03-17 22:42

Lietuvos rinktinė surinko 11812 taškų. Komandų įskaitoje nugalėjo Prancūzijos rinktinė, surinkusi 11868 taškus. Trečia liko Rusijos komanda, pelniusi 11648 taškus.

Iš viso klasifikuota 11 komandų.

Asmeninėse varžybose (fechtavimas, plaukimas, kombinuota rungtis - bėgimas ir šaudymas) nugalėjo lenkė Paula Markowska (4076 tšk.). Sidabras atiteko Baltarusijos, o bronza - Didžiosios Britanijos atstovėms.

K. Gužauskaitė (4004 tšk.) užėmė penktąją, I. Serapinaitė (3944 tšk.) - 11-ąją, E. Serapinaitė (3864 tšk.) - 17-ąją, o Vilma Juchnevičiūtė (3224 tšk.) - 40-ąją vietas.

Vaikinų varžybose 17-metis Karolis Abromavičius (3916 tšk.) užėmė 44-ąją vietą.

Nugalėjo britas Josephas Choongas (4684 tšk.). Sidabras atiteko Baltarusijos, o bronza - Austrijos atstovams.

Iš viso asmeninėse varžybose dalyvavo 45 merginos ir 50 vaikinų.