Pasaulio penkiakovės čempionate merginų pastangos vainikuotos sidabro medaliais

„Tai neįtikėtina, bet tiesa – tampame ne krepšininkų, bet penkiakovininkų valstybe“, - šmaikštavo Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos generalinis sekretorius Viačeslavas Kalininas. Mūsų šalies garsiausių penkiakovininkų pergalių tradicijas tarptautinėje arenoje perėmė ir jauniai: Vengrijoje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate Lietuvos merginų komanda iškovojo sidabrą.

Planetos komandinėse varžybose, kuriose varžėsi 15 valstybių atstovės, Karolina Gužauskaitė bei seserys dvynės Emilija ir Ieva Serapinaitės, estafetės varžybose laimėjo sidabro apdovanojimus.<br>modern pentathlon. com

Modestas Krukauskas

2012-09-20 22:26, atnaujinta 2018-03-16 16:13

Lietuvės fechtavimosi varžybose tarp visų komandų buvo antros (956 tšk.), užėmė pirmąją vietą plaukimo rungtyje (1068 tšk.)  bei liko trečios bėgimo ir šaudymo varžybose (2040 taškų) . Susumavus rezultatus mūsų šalies sportininkės užėmė antrąją vietą (4064 tšk.), o aukso medalius pelnė Rusijos atstovės (4148 tšk.). Bronza atiteko Prancūzijos jaunėms.

„Savaitgalį merginų dar laukia asmeninės varžybos, ir galvoju, kad neliksime be medalių. Viena ar kita mergaitė tikrai lips ant pakylos“, - prognozavo V. Kalininas.

Vaikinų estafetėje čempionais tapo Vokietijos (4992 tšk.) sportininkai, aplenkę Pietų Korėjos (4968 tšk.) bei Prancūzijos (4904 tšk.) ekipas.