Dviračių sporto ikonos vardą praradęs L. Armstrongas triatlono varžybose pasiekė rekordą

Lance'as Armstrongas aukštai iškėlė rankas ir vėl kirto finišo liniją. L. Armstrongas, JAV antidopingo agentūros (USADA) nušalintas nuo visų oficialių sporto varžybų, anksčiau buvo pavyzdys ir įkvėpimas ne vienam atletui, o jo vardas – dviračių sporto ikona, tačiau jį pripažinus vartojus dopingą visi nuopelnai buvo išbraukti, o pats atletas liko savo šešėlyje, rašo dailymail.co.uk.

L. Armstrongas ne tik laimėjo triatlono varžybas, bet ir pasiekė rekordą.<br>AP

Oct 1, 2012, 10:35 PM, atnaujinta Mar 16, 2018, 10:45 AM

Nepaisant to, 41 metų dviratininkas nenuleido rankų ir nesislėpė nuo visuomenės. Atvirkščiai – pareiškė, jog neketina atsisakyti širdžiai mielo sporto.

Savaitgalį L. Armstrongas iškovojo pirmąjį po diskvalifikacijos trofėjų, laimėdamas triatlono varžybas.

Atletas ne tik laimėjo varžybas, tačiau rungtis įveikė per rekordinį laiką. 1,93 km plaukimo, 90 dviračių lenktynių ir 21 km bėgimo rungtis jis įveikė per tris valandas 49 minutes ir 45 sekundes.

L. Armstrongui šiose varžybose buvo leista dalyvauti dėl to, jog jos nepatenka į USADA draudimų rėmus. „Aš nesu diskvalifikuotas gyventi“, - dar prieš varžybas pareiškė garsusis dviratininkas.