Šokėjai J. Venckus ir J. Dapkevičiūtė tarptautinėse varžybose - septinti

Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vykstančių Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybų „Lithuanian Open 2012“ Lotynų Amerikos šokių programoje šeštadienį Lietuvos čempionai Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė, atstovaujantys Vilniaus „Ratuto“ klubui ir gimnastikos mokyklai, pateko į pusfinalį ir galutinėje įskaitoje užėmė septintąją vietą.

Dec 2, 2012, 1:37 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 10:54 PM

J. Venckus ir J. Dapkevičiūtė pasaulio reitinge užima 72-ąją vietą.

Lukas Petkevičius ir Miglė Klupšaitė („Ratuto“ ir gimnastikos mokykla) liko šešiolikti.

Nugalėjo pasaulio reitinge devintąją vietą užimantys Rusijos atstovai Valentinas Voronovas ir Alina Imrekova. Jiems atiteko Vilniaus mero taurė. Antrąją vietą užėmė kita Rusijos pora - Andrejus Kiseliovas ir Anastasija Balajeva, o trečiąją - Latvijos šokėjai Martas Smolko ir Viktorija Puchovika.

Finale dar šoko Ukrainos, Ispanijos ir Lenkijos poros.

Varžybose iš viso dalyvavo 58 poros iš 14 šalių. Lietuvai atstovavo 24 duetai.

Šeštadienį savo naują programą „Rio“ žiūrovams pirmą kartą parodė pasaulio Lotynų Amerikos šokių ansamblių čempionatui besirengianti Klaipėdos „Žuvėdra“. Ji pasaulio pirmenybėse Brėmene (Vokietija) dalyvaus gruodžio 8 dieną.

Prieš varžybas buvusiai šokėjai Eglei Visockaitei-Damaševičienei buvo įteikta WDSF varžybų teisėjos licencija.

Pasaulio klasikinių šokių reitingo varžybų nugalėtojai paaiškės sekmadienį. Finalinės varžybos prasidės 18 val.