Ledo ritulio čempionato pirmajame divizone – Vilniaus „Ober-Haus” pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje žygį link atkrintamųjų tęsia Vilniaus „Ober-Haus“ ekipa, kuri net 9:0 (2:0, 2:0, 5:0) sutramdė Vilniaus „Vilkus“.

Feb 27, 2013, 12:14 PM, atnaujinta Mar 10, 2018, 11:44 PM

„Ober-Haus“ ekipa turėjo ilgai vargti, kol palaužė varžovus. Nors pirmasis įvartis krito pačioje dvikovos pradžioje kai pasižymėjo Remigijus Valickas (01:17), sėkmės įtvirtinimo teko palaukti. Tik kėlinio pabaigoje Artūras Adomavičius (17:34) padvigubino rezultatą.

Lemiamu rungtynių epizodu tapo antrojo kėlinio trys minutės, kai Rolandas Bukauskas žaidžiant mažumoje (36:13) įmušė įvartį, o Andrejus Silinas (39:01) išnaudojo kiekybinę daugumą ir ekipas skyrė jau 4 įvarčiai.

Paskutiniajame kėlinyje dar 5 „Ober-Haus“ įvarčiai galutinai pribaigė „Vilkus“. „Ober-Haus“ tęsia kovą dėl vietos I-o diviziono atkrintamosiose, „Vilkai“ šansus tęsti kovą jau buvo praradę. Šiame sezone pirmą kartą trijų konferencijų ekipos išsiaiškins aštuonias stipriausias komandas, kurios kovas tęs kovą dėl apdovanojimų. Komandų vietos atkrintamosiose bus nustatomos pagal taškų koeficientą – iškovoti taškai dalinami iš žaistų rungtynių skaičiaus. Trijų konferencijų nugalėtojos iškart užsitikrina pirmąsias tris vietas atkrintamosiose, trijų konferencijų penkios ekipos pagal taškų koeficientą išsidalins 4-8 atkrintamųjų varžybų vietas.

„Ober-Haus“ – „Vilkai“ 9:0 (2:0, 2:0, 5:0).

„Ober-Haus“: A.Sidorovas, R.Bukauskas, A.Silinas, A.Adomavičius po 2, R.Valickas 1 įvartis. I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 13 11 0 1 1 91:38 34 2. Rokiškio „Rokiškis“ 12 9 0 0 3 70:36 27

3. Juodupės „Juodupė“ 13 7 0 1 5 44:35 22

4. Vilniaus „Ober-Haus“ 11 5 1 0 5 51:46 17

5. Vilniaus „Ice Wind“ 13 5 0 0 8 51:60 15

6. Vilniaus „Hockey Punks“ 11 4 1 0 6 26:49 14

7. Vilniaus „Vilkai“ 12 3 1 1 7 23:50 12

8. Vilniaus „Meteoras“ 11 1 0 0 10 23:65 3

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.