Bėgikė Ž. Balčiūnaitė Poznanės pusės maratono bėgime - ketvirta

Sekmadienį Lenkijoje vykusiame šeštajame Poznanės pusės maratono bėgime lietuvė Živilė Balčiūnaitė finišavo ketvirta.

Ž. Balčiūnaitė 21 km 97 m distanciją įveikė per 1 val. 18 min. 45 sek.<br>J. Stacevičius

ELTA ir lrytas.lt inf.

2013-04-08 10:15, atnaujinta 2018-03-08 16:13

Vilnietė, kuriai trečiadienį sukako 34-eri, 21 km 97 m distanciją įveikė per 1 val. 18 min. 45 sek.

Nugalėjo Kenijos bėgikė Liusi Ndžeri Mačarija (Lucy Njeri Macharia) - 1 val. 11 min. 10 sek.

Šeštadienį Latvijoje vykusį Rėzeknės pusės maratono bėgimą laimėjo lietuvis Mindaugas Viršilas - 1 val. 12 min. 33 sek.