G. Venčkauskaitė ir K. Gužauskaitė - pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionato finale

Sėkmingai Vengrijoje

G. Venčkauskaitė fechtavimosi (904 tšk.) rungtyje buvo šešta, plaukime (1096 tšk.) - dešimta, o kombinuotoje kroso ir šaudymo (1824 tšk.) rungtyje - devinta.<br>A. Pliadžio (fotodiena.lt) nuotrauka iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Jul 26, 2013, 12:20 AM, atnaujinta Mar 2, 2018, 2:39 PM

Kvalifikacinių varžybų A grupėje (29 dalyvės) ketvirtadienį abi Lietuvos sportininkės surinko po 3824 taškus ir užėmė atitinkamai antrą bei trečią vietas.

Savo ruožtu K. Gužauskaitė fechtavimosi (768 tšk.) turnyre liko devyniolikta, plaukime (1124 tšk.) užėmė šeštą vietą bei nugalėjo kombinuotoje kroso ir šaudymo (1932 tšk.) rungtyje.

A grupės nugalėtoja su 3832 taškais tapo Didžiosios Britanijos sportininkė Eilidh Prise.

B grupės (30 dalyvių) atrankos varžybose sėkmingiausiai varžėsi vengrė Zsofia Foldhazi (3852 tšk.), aplenkusi ukrainietę Anastasiją Spas ir britę Alicę Fitton (po 3848 taškus).