R.Meilutytė – 50 m peteliške ir 100 m krūtine rungčių finaluose

Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Trečiadienį pusfinalyje pasaulio, Europos ir olimpinė čempionė distanciją įveikė per 27,14 sekundės.<br>AP archyvo nuotrauka

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-08-28 18:28, atnaujinta 2018-03-01 16:52

Trečiadienį pusfinalyje pasaulio, Europos ir olimpinė čempionė distanciją įveikė per 27,14 sekundės ir, 0,15 sekundės pagerinusi ryte kvalifikacijoje pasiektą rekordą, užėmė septintąją vietą tarp šešiolikos dalyvių.

Greičiausiai pusfinalyje 50 m peteliške plaukė rusė Svetlana Čimrova (26,40 sek.), čekė Lucie Svecena (26,77 sek.) bei australė Jemma Schlicht (26,95 sek.).

R.Meilutytė užsitikrino vietą ir 100 m krūtine rungties finale.

Trečiadienį pusfinalyje lietuvė distanciją pusfinalyje nuplaukė per 1 minutę 8,49 sekundės ir užėmė trečiąją vietą bei pateko į finalą.

Pasaulio, Europos ir olimpinę čempionę pusfinalyje aplenkė tik ukrainietė Viktorija Solnceva (1:07,72) bei britė Sophie Taylor (1:07,76).

Jau du medalius Dubajuje iškovojusi R.Meilutytė prieš keliolika minučių antrąsyk per dieną pagerino šalies rekordą plaukdama 50 m peteliške ir pateko į šios rungties finalą, o netrukus varžysis ir 100 m laisvu stiliumi rungties finale.

„Nauja diena“: ką rodo Lietuvoje vykstančios karinės pratybos?