A.Vaškevičius svariai prisidėjo prie „Kadetten“ pergalės Šveicarijos supertaurėje

Rankininkas Arūnas Vaškevičius kartu su komandos draugais šeštadienį džiaugėsi pirmuoju sezono prizu. Švecarijos supertaurės rungtynėse Šafhauzeno „Kadetten“, kurios vartus gina A.Vaškevičius, nugalėjo Tuno „Wacker“ ekipą 27:21 (14:12).

Sep 1, 2013, 11:24 AM, atnaujinta Mar 1, 2018, 3:20 PM

Šių metų pavasarį „Kadetten“, kuriai kelis mėnesius negalėjo padėti rankos traumą patyręs A.Vaškevičius, pralaimėjo abu svarbiausius nacionalinių varžybų mačus. Šafhauzeno ekipa tiek Šveicarijos lygos finale, tiek šalies taurės lemiamose rungtynėse nusileido Tuno komandai.

Naujojo sezono atidarymo rungtynėse „Kadetten“ pavyko pasiekti revanšą, o vienas pagrindinių pergalės kalvių buvo vartininkas iš Lietuvos.

Antrojo kėlinio viduryje (44 min.) Šafhauzeno ekipa pirmavo tik 20:19, tačiau tada A.Vaškevičius ilgam užrakino savo vartus ir per antrąją kėlinio pusę varžovams leido pasižymėti vos du kartus. „Kadetten“ rankininkai puldami kelias minutes irgi buksavo, bet įkvėpti patikimo vartininko žaidimo įsibėgėjo ir pasiekė pergalę.