I.Ardišauskaitė 10 km lenktynėse užėmė 67-ąją vietą

Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse Ingrida Ardišauskaitė 10 km atskiro starto lenktynėse klasikiniu stiliumi užėmė 67-ąją vietą iš 75 dalyvių.

I.Ardišauskaitė sprinto varžybose užėmė 62-ąją vietą.<br>A.Pliadžio nuotr.

Feb 13, 2014, 12:03 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 9:24 AM

Lietuvė distanciją įveikė per 36 min. 52,1 sek.

Auksą iškovojo lenkė Justyna Kowalczyk. Ji distanciją įveikė per 28 min. 17,8 sek.

Sidabras atiteko švedei Charlottei Kallai. Jos laikas – 28 min. 36,2 sek. Bronza atiteko norvegei Therese Johaug.

Sprinto laisvuoju stiliumi atrankos varžybose antradienį slidininkė užėmė 62-ąją vietą.

I.Ardišauskaitė debiutuoti turėjo jau šeštadienį, tačiau, perskaičiavus reitingo taškus, jų neužteko, kad lietuvė galėtų startuoti mišraus stiliaus varžybose.