Finišą kirtęs olimpinis čempionas M.Farahas prarado sąmonę

Olimpinis čempionas Mo Farahas sekmadienį išgąsdino savo gerbėjus. Didžiosios Britanijos bėgikas vos tik kirtęs Niujorke vykusio pusmaratonio finišo liniją susmuko ir skaudžiai griuvo ant žemės. 30 metų Somalyje gimusiam sportininkui prireikė skubios medikų pagalbos bei vežimėlio.

Mar 17, 2014, 11:38 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 9:01 AM

Tačiau M.Farahas į ligoninę keliauti neturėjo. „Jaučiuosi gerai“, - sakė sportininkas, įveikęs pusmaratonį per 1 valandą ir 1,07 min.

M.Farahas užėmė antrąją vietą. Somalyje gimęs atletas dvejus metus iš eilės tapo geriausiu Europos lengvaatlečiu, o Londono olimpinėse žaidynėse laimėjo 5000 ir 10000 m bėgimus. Pasak telegraph.co.uk šaltinių, M.Farahas be sąmonės išbuvo apie tris minutes.

„Nežinau, kas nutiko, - sakė sportininkas. - Tiesiog pamenu, kad kritau ir stipriai trenkiausi į žemę. Šiek tiek prastai jaučiausi per paskutinius keletą metrų. Šiek tiek mirguliavo akyse.“