Pasaulio rekordininkas W.Kipsangas laimėjo Londono maratoną

Kenijos bėgikas Wilsonas Kipsangas patvirtino, jog neatsitiktinai būtent jam priklauso pasaulio maratono rekordas.

Apr 13, 2014, 4:01 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 4:53 PM

32 metų afrikietis sekmadienį triumfavo prestižiniame Londono maratone.

Anglijos sostinėje W.Kipsangas 42 km 195 m trasą įveikė per 2 val. 4 min. 29 sek., pagerindamas Londono maratono rekordą.

2013-ųjų rugsėjį Berlyno maratone pasiekęs pasaulio rekordą jis distanciją įveikė per 2 val. 3 min. 23 sek.

Už W.Kipsango nugaros Londone finišavo jo tautiečiai Stanley Biwottas (2 val. 4 min. 55 sek.) ir Tsegaye Kebede (2 val. 6 min. 30 sek.), triumfavęs Anglijos sostinėje pernai.

Sekmadienį Londone pirmąsyk per karjerą maratono trasą įveikęs dukart olimpinis čempionas (5000 m ir 10 000 m) britas Mo Farahas finišavo aštuntas – 2 val. 8 min. 29 sek.