V.Rašimo ekipa pralaimėjo pirmąjį Iššūkio taurės pusfinalio mačą

Pulavų „Azoty“ komanda, kurioje žaidžia Lietuvos rinktinės vartininkas Vilius Rašimas, pralaimėjo pirmąsias rankinio Iššūkio taurės pusfinalio rungtynes, tačiau išsaugojo geras galimybes patekti į finalą. Lenkijos klubas išvykoje tik dviejų įvarčių skirtumu 38:40 (17:20) nusileido Partilės „Savehof“ ekipai iš Švedijos.

Atsakomosios rungtynės vyks šeštadienį Pulavuose.<br>123rf.com asociatyvi nuotr.

Apr 22, 2014, 1:54 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 12:42 PM

Švedijoje vykusios rungtynės V.Rašimui bei jo komandos draugams galėjo baigtis ir geriau, ir daug blogiau.

Pirmajame kėlinyje „Azoty“ atsiliko net 7 įvarčių skirtumu, bet sumažino atsilikimą, o antrojo kėlinio pabaigoje net išlygino rezultatą 38:38. Vis dėlto per paskutines pusantros minutės „Savehof“ įmetė du įvarčius ir pasiekė nedidelę pergalę.

Atsakomosios rungtynės vyks šeštadienį Pulavuose.

Kitose pusfinalio rungtynėse Šabaco „Metaloplastika“ (Serbija) savo aikštėje įveikė „Aguas Santas“ (Portugalija) klubą 29:21.