Lietuvio komanda nepateko į rankinio Iššūkio taurės finalą

Pulavų „Azoty“ ekipa, kurioje žaidžia Lietuvos rinktinės vartininkas Vilius Rašimas, nepateko į vyrų rankinio Iššūkio taurės finalą.

Apr 27, 2014, 1:04 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 11:51 AM

Lenkijos klubas šeštadienį atsakomosiose pusfinalio rungtynėse namie 28:30 (13:19) nusileido Partilės „Savehof“ komandai iš Švedijos.

Prieš savaitę „Azoty“ pralaimėjo ir pirmąsias rungtynes. Švedijoje „Savehof“ irgi nugalėjo dviejų įvarčių skirtumu 40:38 (20:17).

Antrasis mačas Pulavų rankininkams nesėkmingai klostėsi nuo pirmųjų minučių ir jau pirmoje dvikovos pusėje šeimininkai atsiliko solidžiu 6 įvarčių skirtumu. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė – 45-ąją minutę svečiai pirmavo 25:19, o „Azoty“ varžovus prisivijo tik pabaigoje, kai „Savehof“ žaidėjai nebeabejojo, kad pergalė yra jų rankose.

Finale „Savehof“ susitiks su Šabaco „Metaloplastika“ komanda iš Serbijos. „Metaloplastika“ šeštadienį išvykoje pralaimėjo „Aguas Santas“ klubui 25:29 (11:15), tačiau į Portugaliją keliavo susikrovusi solidžią atsargą. Pirmąsias rungtynes Šabaco komanda laimėjo 29:21 (11:12).