J. Kinderis pasaulio taurės finale Floridoje - devintas

Justinui Kinderiui nepavyko pakartoti Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės įspūdingo finišo pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų finale.

BNS ir lrytas.lt inf.

Jun 8, 2014, 11:06 AM, atnaujinta Feb 13, 2018, 1:57 AM

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės pasaulio reitingo lyderis užėmė devintą vietą varybose Floridoje, kur varžėsi 36 geriausi penkiakovininkai.

Sarasotos mieste J.Kinderis surinko 1412 taškus. Kitas lietuvis Lukas Kontrimavičius (1331 tšk.) liko 27-as.

Pirmojoje – fechtavimo rungtyje su 220 taškų J.Kinderis pasidalijo 9-12 vietas, o L.Kontrimavičius (190 tšk.) – 27-28 vietas.

200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje lietuvių rezultatai buvo kuklūs – J.Kinderis (2 min. 3,13 sek.; 331 tšk.; 22-25 vietos), o L.Kontrimavičius (2 min. 6,19 sek.; 322 tšk.; 31-as). Jojimo rungtyje J.Kinderis su 286 taškais pasidalijo 6-11 vietas, o L.Kontrimavičiui (275 tšk.) liko 23-čias.

Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje J.Kinderiui nepavyko pakartoti dieną prieš tai vykusiame moterų varžybų finale L.Asadauskaitės-Zadneprovskienės atlikto žygdarbio paskutinėje rungtyje, kai iš antrojo dešimtuko ji pakilo į antrąją vietą.

Nors J.Kinderis irgi yra stiprus bėgikas, jam šįkart nesisekė šaudymas – išsaugoti turėtos septintosios pozicijos bendrojoje įskaitoje jam nepavyko ir jis finišavo devintas (12 min. 5,00 sek.).

L.Kontrimavičius (12:36,00) kombinuotoje rungtyje buvo 24-as, o galutinėje įskaitoje užėmė 27-ą vietą.

Nugalėtoju tapo rusas Aleksandras Lesunas (1461 tšk.), aplenkęs ukrainietį Pavlo Tymoščenką (1450 tšk.) bei kitą rusą Ilją Frolovą (1441 taškas).