Kauniečiai ant ledo pamokė „Hockey Punks“ komandą

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos dar vienerios rungtynės, kuriose ketvirtadienio vakarą Kauno „Baltų ainiai“ namuose 8:2 (4:1, 2:1, 2:0) nugalėjo Vilniaus „Hockey Punks“ ir išstūmė pastaruosius iš antrosios turnyrinės lentelės vietos.

Kauniečiai vilniečius sutriuškino net 8:2.<br>E.Kavaliauskaitės nuotr.

Oct 24, 2014, 9:18 AM, atnaujinta Jan 24, 2018, 9:19 PM

Dvikovos pradžioje svečiai išnaudojo kiekybinę persvarą ir Algimantas Visockas (02:20) pelnė įvartį.

Netrukus jau šeimininkai padarė tą patį, o pasižymėjo Remigijus Guoga (03:10).

„Baltų ainiai“ padidino tempą ir Marius Krištanaitis (06:24), netrukus R.Guoga (07:37) ir Dovydas Streckis (15:06) išvedė komandą į priekį 4:1.

Antrajame kėlinyje Dovydas Vaisovas (22:01) trumpam sušvelnino skirtumą iki 4:2, tačiau kauniečių tai nesustabdė. M.Krištanaitis (29:23) ir R.Guoga (34:20) padidino skirtumą iki 6:2 ir svečiams užkirto kelią pergalės link.

Trečias kėlinys tebuvo formalumas ir R.Guoga (44:55, 55:44), A.Gutauskas (49:14), D.Streckis (52:24, 56:02) penkiais įvarčiais sudaužė „Hockey Punks“ gynybą, o tuo pačiu išmetė kauniečius iš antrosios čempionato vietos.

„Baltų ainiai“ – „Hockey Punks“ 8:2 (4:1, 2:1, 2:0).

„Baltų ainiai“: R.Guoga 5, D.Streckis 3, M.Krištanaitis, 2, A.Gutauskas 1 įvartis.

„Hockey Punks“: A.Visockas, D.Vaisovas po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Rokiškio „Rokiškis“ 2 0 0 0 2 4:15 0

Kitos čempionato rungtynės įvyks spalio 23 dieną, 19.45 val., Kauno ledo arenoje, kur susitiks vietos „Baltų ainiai“ ir Vilniaus „Hockey Punks“.