Lietuvos ledo ritulio čempionate – įvarčių kruša

Dar vienos intriguojančios rungtynės sužaistos atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate, kai Vilniaus Pramogų arenoje sekmadienį Rokiškio „Rokiškis“ 8:7 (2:2, 3:2, 3:3) nugalėjo Vilniaus „Ober – Haus komandą.

Oct 27, 2014, 7:45 AM, atnaujinta Jan 24, 2018, 2:06 PM

Rokiškėnai pirmajame kėlinyje po Tautvydo Urbono (12:18) ir Žygimanto Grunevo (16:24) įvarčių pabėgo 2:0, tačiau tai buvo tik ilgo kelio pergalės link pradžia. Aikštelės šeimininkai per paskutiniąsias dvi kėlinio minutes rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje svečiai du kartus išsiveržė į priekį, vilniečiai du kartus rezultatą lygino. Vis dėlto, po Simo Sakaičio (31:29) įvarčio „Rokiškis“ po dviejų kėlinių buvo priekyje 5:4.

Trečiajame kėlinyje „Rokiškis“ spurtavo ir pabėgo 7:4 ir dar neišnaudojo baudinio už varžovų pražangą.

Tuomet prabudo vilniečiai, kurie nieku gyvu nenorėjo nusileisti Šiaurės rytų Lietuvos komandai.

Dominykas Bisturys (49:31 ir 53:54), bei Edvinas Stankevičius (55:46) trimis įvarčiais pavijo varžovus ir išlygino rezultatą.

„Rokiškis“ nesutriko ir šioje situacijoje ir rungtynių didvyriu tapęs S.Sakaitis įmušė ketvirtąjį savo įvartį (59:42) iki rungtynių trečiojo kėlinio pabaigos likus vos 18 sekundžių, kai abi komandos jau galvojo apie pratęsimą ir padovanojo pirmąją pergalę šiame sezone, aplenkęs vilniečius turnyrinėje lentelėje.

„Ober – Haus“ – „Rokiškis“ 7:8 (2:2, 2:3, 3:3).

„Ober – Haus“: D.Bisturys 3, A.Sidorovas, E.Bazevičius, R.Bukauskas, E.Stankevičius po 1 įvartį.

„Rokiškis“: S.Sakaitis 4, T.Urbonas, Ž.Grunevas, A.Rukšėnas, T.Jasinevičius po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 0 0 0 0 0 0:0 0

Kitos čempionato rungtynės įvyks spalio 28 dieną, 19.45 val., Kauno ledo arenoje, kur susitiks vietos „Baltų ainiai“ ir Vilniaus „Ober - haus“.