Netikėta „Juodupės“ pergalė Lietuvos ledo ritulio čempionate

Nedidelio Juodupės miestelio Šiaurės Lietuvoje ledo ritulio klubas ir toliau stebina sporto šakos gerbėjus. Trečiadienio vakarą Vilniuje „Juodupė“ 8:6 (1:2, 4:0, 3:4) nušluostė nosį sostinės ledo ritulio klubui „Ober–Haus“ ir pakilo į trečiąją atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyrinės lentelės vietą.

Nedidelio Juodupės miestelio Šiaurės Lietuvoje ledo ritulio klubas ir toliau stebina sporto šakos gerbėjus.<br>hockey.lt nuotr.

2014-11-20 08:32, atnaujinta 2018-01-21 01:25

Atkaklių rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo vilniečiams, kurie po dviejų jaunojo Patriko Misiuko įvarčių pirmavo 2:1.

„Ober–Haus“ nė neįtarė, kas jų laukia antrajame kėlinyje. Pačioje jo pradžioje Lietuvos rinktinės gynėjas Artūras Katulis iš pradžių išnaudojo kiekybinę daugumą (20:21), o dar po minutės išvedė savo komandą į priekį (21:21). Svečiai nesustojo ir pasiekė dar du įvarčius po dviejų kėlinių įgydami trijų įvarčių persvarą.

Trečiajame kėlinyje gavę šeštąjį įvartį į savo vartus ir atsilikę 2:6, klubo garbę ėmėsi gelbėti vilniečiai. Per anksti sėkme patikėjusius svečius vilniečiai beveik pavijo ir iki rungtynių trečiojo kėlinio pabaigos likus šiek tiek daugiau nei trims minutėms skirtumas sumažėjo iki minimumo – 6:7. Vilniečiai užsimojo pakartoti pirmųjų šio sezono rungtynių scenarijų, kuomet „Juodupė“ išgelbėjo tašką tarpusavio rungtynėse, rezultatą išlyginusi iki pagrindinio laiko pabaigos likus septynioms sekundėms.

„Ober–Haus“ komandai svečiai patys atidavė visus kozirius į rankas, kai 59-ąją minutę aikštelėje pasirodė šešiese ir gavo 2 minučių baudą. Vilniečiai iškart pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju ir ant ledo turėjo dviejų žaidėjų persvarą. Tačiau tašką rungtynėse padėjo Aurelijus Kriščiūnas, kuris iki rungtynių pabaigos likus aštuonioms sekundėms, pelnė įvartį į tuščius vartus ir užtikrino „Juodupės“ pergalę.

„Ober – Haus“ – „Juodupė“ 6:8 (2:1, 0:4, 4:3).

„Ober – Haus“: D.Bisturys, P.Misiukas po 2, V.Sevrukas, A.Jadkauskas po 1 įvartį. „Juodupė“: A.Katulis 3, S.Obožinas 2, R.Vasiliauskas, E.Trukšnys, A.Kriščiūnas po 1 įvartį.

7. Rokiškio „Rokiškis“ 4 1 0 0 3 15:33 3

Kitos čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienį, 19.45 val., Kaune, kur susitiks vietos „Baltų ainiai“ ir Rokiškio „Rokiškis“.