Juodupėje ledas ištirpo, bet išgelbėjo aikštė Rokiškyje

Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau stebina Juodupės „Juodupės“ klubas, kuris šeštadienį namų rungtynėse 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) susidorojo su Kauno „Baltų ainiais“. Tai buvo pirmosios rungtynės sezone, kai „Juodupės“ klubo vartininkas Donatas Žukovas nepraleido nė vieno įvarčio.

„Juodupės“ komanda (geltona apranga) iškovojo pergalę.<br>N.Stalionytės/hockey.lt nuotr.

hockey.lt ir lrytas.lt inf.

Jan 11, 2015, 12:25 PM, atnaujinta Jan 16, 2018, 10:28 AM

Juodupė planavo ledo ritulio šventę savo miestelyje, tačiau planus pakoregavo orai. Juodupėnai liejo ledą, ruošėsi dvejoms savaitgalio rungtynėms, bet po lietaus rungtynes teko perkelti į kaimyninį Rokiškį.

Tai nesugadino šventės juodupėnams, o Kauno ledo ritulininkams tapo savotišku peiliu po kaklu. Nežaidę atvirame ore ir ant natūralaus ledo kauniečiai taip ir nerado savojo žaidimo.

„Juodupė“ varžovus savo pranašumu įtikino ne iškart.

Pirmajame kėlinyje po Elvino Malciaus įvarčio išsiveržę į priekį, aikštelės šeimininkai savo pranašumą dar trimis įvarčiais įtvirtino tik paskutiniojo kėlinio antrojoje pusėje. Iš pradžių Sergejus Obožinas, o vėliau dviem įvarčiais Lietuvos rinktinės gynėjas Artūras Katulis pasiuntė kauniečius į nokautą.

Beje, kaunietis buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas Remigijus Guoga antrajame kėlinyje galėjo išlyginti rezultatą ir pakeisti rungtynių eigą, tačiau neįmušė baudinio.

Po šios pergalės „Juodupė“ bando pakilti iš antrosios, autsaiderių grupės turnyrinėje lentelėje ir vytis lyderius. Įsitvirtinę ketvirtojoje vietoje juodupėnai užsitikrintų teisę kovo mėnesį dėl medalių kovoti finaliniame ketverte.

„Juodupė“ – „Baltų ainiai“ 4:0 (1:0, 0:0, 3:0). „Juodupė“: A.Katulis 2, E.Malcius, S.Obožinas po 1 įvartį.

Dirbtinio ledo aikštelėje po atviru dangumi „Rokiškio“ ledo ritulininkai šeštadienį namuose 6:9 (2:1, 2:6, 2:2) nusileido Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komandai.

Rokiškis“ rimtai nusiteikė kovai ir norėjo pasiekti revanšą po skaudaus pralaimėjimo rusams prieš pat Naujuosius metus rezultatu 1:2. Tačiau ir antroji rusų išvyka į Lietuvos šiaurę baigėsi pergale prieš „Rokiškį“.

Rokiškėnai rimtai ėmėsi kovos šioje dvikovoje ir po jaunųjų Dominyko Deksnio ir Kasparo Falko įvarčių pirmavo 2:0. Rusai dar pirmojo kėlinio pabaigoje sušvelnino rezultatą.

Antrajame kėlinyje svečiai pačioje kėlinio pradžioje išlygino rezultatą 2:2, tačiau Simas Sakaitis ir D.Deksnys vėl grąžino„Rokiškiui“ dviejų įvarčių persvarą 4:2.

Rusai ne juokais supyko ir dviem įvarčiais per 20 sekundžių išlygino rezultatą 4:4. Vėliau rokiškėnai sužaidė tragiškas pusantros minutės, kai svečiai dukart išnaudojo kiekybinę persvarą, pelnė dar vieną įvartį ir atitrūko 7:4.

Trečiajame kėlinyje „Rokiškis“ dar bandė grįžti į kovą dėl pergalės, sušvelnino rezultatą iki 5:7, tačiau dar du svečių įvarčiai nubraukė visas lietuvių pastangas.

„Delovaja Rus“ po šios pergalės dar labiau įsitvirtino pirmojoje čempionato vietoje.

„Rokiškis“ – „Delovaja Rus“ 6:9 (2:1, 2:6, 2:2). „Rokiškis“: D.Deksnys, S.Sakaitis po 2, K.Falkas, L.Butylkinas po 1 įvartį. „Delovaja Rus“: A.Zubenka 4, J.Aleksejevas, P.Fominychas, D.Ščikačichinas, D.Babičius, M.Baikejevas po 1 įvartį.

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 11 9 1 1 0 75:37 30

2. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 12 8 0 1 3 65:51 25

3. Kauno „Baltų ainiai“ 14 7 1 0 6 67:63 23

4. Juodupės „Juodupė“ 13 5 1 1 6 58:58 18

5. Rokiškio „Rokiškis“ 13 4 0 1 8 54:75 13

6. Vilniaus „Ober-Haus“ 12 3 1 0 8 56:68 11

7. Vilniaus „Hockey Punks“ 11 2 1 1 7 40:63 9