Sprinterės Lodzėje varžėsi finale, bet liko be medalių

Antradienį Lenkijoje vienuoliktą kartą vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos uždarų patalpų varžybose „Pedro's Cup“ dalyvavo dvi Lietuvos bėgikės.

L.Grinčikaitė varžybose Lenkijoje užėmė šeštą vietą.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Feb 18, 2015, 10:27 AM, atnaujinta Jan 12, 2018, 9:03 PM

Moterų 60 m antrajame atrankos bėgime Lina Grinčikaitė finišavo trečia (7,42 sek.) ir su šeštu rezultatu pateko į finalą.

Finale L.Ginčikaitė savo rezultato nepagerino, aplenkė vieną varžovę ir finišavo septinta (7,43 sek.).

Nugalėjo ukrainietė Olesia Povh (7,22 sek.), antra finišavo bulgarė Ivet Lalova (7,22 sek.), o trečioji vieta atiteko kitai Ukrainos bėgikei Natalijai Pogrebniak (7,23 sek.).

Sonata Tamošaitytė moterų 60 m barjerinio bėgimo antrajame atrankos bėgime buvo ketvirta (8,26 sek.), o aštuonių dalyvių finale su geriausiu Lietuvos sezono rezultatu (8,17 sek.) – šešta.

Finalinį bėgimą laimėjo Ukrainos atstovė Žanna Ploticyna (8,01 sek.), aplenkusi kroatę Andrea Ivančevič (8,10 sek.) bei olandę Rosiną Hoddę (8,14 sekundės).