Ledo ritulio pankai išsaugojo viltis žaisti finalo ketverte

Ledo ritulio čempionate „Hockey Punks“ bandymas įšokti į nuvažiuojantį finalinio ketverto traukinį

Rezultatyviose rungtynėse – „Hockey Punks“ pergalė.<br>Hockey.lt nuotr.

Mar 5, 2015, 9:51 AM, atnaujinta Jan 11, 2018, 1:53 PM

Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulio klubas bando įšokti į nuvažiuojantį traukinį ir Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate iškovojo labai svarbią pergalę prieš Elektrėnų „Lokius – Poseidoną“ rezultatu 7:5 (2:3, 5:0, 0:2).

Vilniečiai dvikovoje nesuskydo, kai atsiliko 0:2, ir išlygino rezultatą dar pirmajame kėlinyje. Iš natų sužaistame antrajame kėlinyje teko dar kartą lyginti rezultatą, o vėliau per 8 minutes pelnė 4 įvarčius ir pribloškė varžovus.

Paskutiniajame kėlinyje „Lokiai – Poseidonas“ dar bandė gelbėti rungtynes, tačiau susizgribo per vėlai.

Intriga reguliariajame čempionato sezone didėja „Hockey Punks“ čempionate bando kabintis už šiaudo. Klubui dar liko trejos rungtynės, vienerios iš jų su lyderiais, „Delovaja Rus“ komanda ir visose rungtynėse reikia iškovoti pergales ir tikėtis pagrindinio konkurento kovoje dėl vietos finaliniame ketverte „Juodupės“ klubo nesėkmės dvikovoje su „Lokiais – Poseidonu“.

Finalinis ketvertas įvyks kovo 21 – 22 dienomis Elektrėnuose.

„Hockey Punks“ – „Lokiai – Poseidonas“ 7:5 (2:3, 5:0, 0:2).

„Hockey Punks“: E.Ivankevičius, M.Dauksevičius, M.Kieras, K.Šlikas, A.Visockas, R.Bacevičius, E.Žukauskas po 1 įvartį.

„Lokiai – Poseidonas“: A.Visockas, E.Vėželis po 2, A.Prichodko 1 įvartis.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 20 18 1 1 0 182:67 57

2. Kauno „Baltų ainiai“ 21 13 2 0 6 125:89 43

3. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 20 11 0 1 8 92:94 34

4. Juodupės „Juodupė“ 23 9 1 1 12 102:103 30

5. Rokiškio „Rokiškis“ 23 8 0 2 13 105:134 26

6. Vilniaus „Hockey Punks“ 21 7 1 1 12 77:119 24

7. Vilniaus „Ober-Haus“ 21 3 1 0 17 89:164 11