Lietuvos ledo ritulio lygoje – karšta kova dėl finalo ketverto

„Hockey Punks“ – „Ober – Haus“ 4:5 (2:2, 2:1, 0:1, 0:1)

„Hockey Punks“ ir „Ober-Haus“ mačas.<br>hockey.lt nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

2015-03-19 10:43, atnaujinta 2018-01-09 12:45

Pasak pranešimo, „Ober-Haus“ komandai rungtynės tebuvo garbės reikalas. Varžovams buvo būtina pergalė norint kovoti dėl vietos finalo ketverte.

Mažiau įtampos slegiami „Ober-Haus“ ledo ritulininkai pirmieji išsiveržė į priekį po Patriko Misiuko įvarčio daugumoje (04:38). Varžovai rezultatą greitai išlygino ir persvėrė – pasižymėjo Karolis Andrikonis (10:28) ir Karolis Šlikas (11:26).

Dar pirmajame kėlinyje Vitalijus Sevrukas (13:21) daugumoje rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje madas jau diktavo „pankai“, kurie dar kartą išsiveržė į priekį po antrojo K.Šliko įvarčio (20:48). Ignas Romaškevičius (32:24) rezultatą išlygino, tačiau neilgam. Algimantas Visockas (33:32) trečią kartą išvedė „pankus“ į priekį.

Intriga išliko iki pat paskutiniųjų rungtynių minučių kai trečiojo kėlinio viduryje V.Sevrukas (46:33) dar kartą išlygino rezultatą – 4:4.

Įtampa pasiekė apogėjų ir aikštelėje kilo susistumdymas, po kurio „pankas“ K.Andrikonis užsidirbo 2+10 baudos minučių, jo kolega Nerijus Pranckus (5+20) buvo išvytas iš aikštės. Kumštynėse dalyvavęs „Ober-Haus“ puolėjas V.Sevrukas gavo keturias baudos minutes (2+2).

Komandoms prireikė pratęsimo, o po pagrindinio rungtynių laiko pabaigos kilo džiaugsmo banga Šiaurės Lietuvoje. Mat Juodupės „Juodupė“ dabar turi visus šansus ketvirtadienio rungtynėse Elektrėnuose prieš vietos „Lokius-Poseidoną“ iškovoti vietą finalo ketverte.

O „pankai“ „Juodupei“ užduotį supaprastino. Patys prasižengę ir praleidę įvartį pratęsimo metu vos pasibaigus pražangos laikui, „Hockey Punks“ pralaimėjo ir „Juodupei“ suteikė šansą patekti į finalo ketvertą iškovojus ir du taškus ketvirtadienio rungtynėse:

„Hockey Punks“: K.Šlikas 2, K.Andrikonis, A.Visockas – po 1 įvartį;

„Ober – Haus“: V.Sevrukas 3, P.Misiukas, I.Romaškevičius – po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 24 20 1 1 2 197:88 63

2. Kauno „Baltų ainiai“ 24 15 2 0 6 145:100 49

3. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 23 11 0 1 11 107:122 34

4. Vilniaus „Hockey Punks“ 24 9 1 1 13 91:124 30

5. Juodupės „Juodupė“ 23 9 1 1 12 102:103 30

6. Rokiškio „Rokiškis“ 24 8 0 2 14 105:139 26

7. Vilniaus „Ober-Haus“ 24 4 2 0 18 102:173 16