Senukas J. Jagras sudrebino Prahą, rusai susimušė su švedais

43 metų J.Jagras įmušė lemtingą įvartį.<br>AP nuotr.

May 15, 2015, 12:05 AM, atnaujinta Jan 3, 2018, 6:39 PM

Pasaulio ledo ritulio čempionate Prahoje pusfinalyje kausis Čekijos, Rusijos, Kanados ir JAV rinktinės. Tai paaiškėjo po ketvirtfinalio mūšių.

Senuko šou

Vakaro desertą pateikė 43 metų Čekijos ledo ritulio legenda Jaromiras Jagras. Veteranas įmušė lemiamą įvartį į Suomijos vartus ir padėjo čekams išplėšti pergalę 5:3.

Beje, tai buvo antrasis J.Jagro įvartis šiame susitikime. Jis taip pat atliko ir rezultatyvų perdavimą.

J.Jagras pasižymėjo 56-ąją minutę, kai išvedė savo rinktinę į priekį 4:3. Paskutinę minutę suomius galutinai palaužė Vladimiro Sobotkos įvartis 5:3.

Pusfinalyje čempionato šeimininkai susitiks su Kanados nacionaline komanda.

Vėl susimušė

Prieš metus ant ledo mušėsi Švedijos ir Rusijos dvidešimtmečių rinktinės, šiemet – vyrų nacionalinės komandos. Tiesa, pergale aikštėje šį kartą džiaugėsi rusai. Rusijos ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionato Prahoje ketvirtfinalyje 5:3 nugalėjo švedus ir pateko į turnyro pusfinalį.

Jame rusai susitiks su amerikiečiais.

Lemtingą įvartį trečiojo kėlinio pabaigoje įmušė Jevgenijus Malkinas. 55-ąją minutę jis išvedė rusus į priekį 4:3. 58-ąją minutę pergalę įtvirtino Vladimiras Tarasenko.

Pusfinalyje prie Rusijos rinktinės prisijungs šios šalies ledo ritulio žvaigždė Aleksandras Ovečkinas.

Kitose porose JAV 3:1 nugalėjo šveicarus, o kanadiečiai net 9:0 nušlavė baltarusius.