Tirpstant sniegui Liepkalnį sudrebino snieglentininkų varžybos

Antrą kartą Liepkalnio žiemos sporto centre surengtos „slopestyle“ snieglenčių varžybos „Red Bull Risk ir Slysk“ tapo puikiu sezono akcentu. Nors visą savaitę iki penktadienio Vilnių merkė lietus, varžybų dienos rytą orų reikalai susitvarkė it dievams paliepus. Popiet išlindusi saulutė gerai nuteikė į Liepkalnį susirinkusius snieglentininkus ir jų palaikymo komandas, o sutemus atėjo metas ridenti kauliukus ir išrinkti geriausiai triukus atliekančius sportininkus.

Snieglentininkų varžybų Liepkalnyje akimirkos.
Daugiau nuotraukų (12)

2016-01-31 10:44, atnaujinta 2017-06-09 17:35

Varžybas simboliškai atidarė jų teisėjas, specialiai iš Lenkijos atvykęs vienas geriausių šios šalies snieglentininkų Wojtekas „Gniazdo“ Pawlusiakas. Netrukus po to pirmuosius triukus atliko 23 varžybų dalyviai. Skambant trankiems DJ Mamanios ritmams sportininkų liko 16, tuomet – 8, o finale susikovė 4 šaunuoliai.

Teisėjams susumavus rezultatus paaiškėjo, kad antrus metus iš eilės čempiono titulą iškovojo „BoardSports“ komandos narys Motiejus Lisauskas. Kartu su juo į žiemos pramogų parką „Red Bull The Station“ Vokietijoje keliaus ir 2-osios vietos laimėtojas Grigas Urasovas.

3-ąją vietą užėmė Romualdas Ruzgys, kuris taip pat laimėjo ir „Best Trick“ kategorijoje. Specialiu prizu apdovanota vienintelė varžybose dalyvavusi mergina Agnė Stašinskaitė.

„Lietuva tiesiogiai“: kokių klausimų vengia prezidentas G. Nausėda?