Lietuvos tekvondo kovotojas iš Jungtinių Emyratų parsivežė auksą

Lietuvos himnas skambėjo šią savaitę Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykusiame prestižiniame Pasaulinės tekvondo federacijos (WTF) G2 serijos turnyre „Fujairah Open 2016“, kuris laikomas atviruoju Azijos čempionatu. Fudžeiroje (140 km nuo Dubajaus) vykusiame turnyre jaunių svorio kategorijos iki 55 kg varžybose triumfavo Eduardas Pundzevičius.

E.Pundzevičius (antras iš kairės) įveikė vyresnius varžovus.<br>LTF nuotr.
E.Pundzevičius tapo nugalėtoju, įveikęs vyresnius varžovus.<br>LTF nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Feb 26, 2016, 12:00 PM, atnaujinta Jun 6, 2017, 11:21 AM

Vilnietis, kuriam vasarą sukaks 15-lika, finale įrodė savo pranašumą prieš JAE atstovą, o pusfinalyje įveikė varžovą iš Jordanijos. Iš viso jis laimėjo keturias kovas.

Tokia E.Pundzevičiaus sėkmė padarė įspūdį turnyro rengėjams – pasibaigus varžyboms jie paprašė, kad sportininko treneris ir tėvas Vygantas Pundzevičius liktų ir kurį laiką treniruotų JAE sportininkus Šardžoje.

„Eduardui tai buvo debiutas jaunių amžiaus kategorijoje, kurioje kovoja sportininkai iki 17 metų. Jis buvo jauniausias iš visų, bet laimėjo, – džiaugėsi treneris, kuris savo sūnaus meistriškumu rūpinasi jau aštuonerius metus. - Pirmą kovą jis laimėjo anksčiau laiko 17:7, antroje priešininkas patyrė traumą ir negalėjo tęsti kovos. Pusfinalį Eduardas laimėjo prieš Jordanijos rinktinės sportininką 6:2, o finalinę kovą – taip pat 6:2.“

Turnyre JAE rungtyniavo dar keli lietuviai – šiauliečio trenerio Romualdo Montvido auklėtiniai Aurimas Klemas, Klaudija Tvaronavičiūtė, Edgaras Abromavičius ir Rimas Montvidas, tačiau jiems medalių pasiekti nepavyko.