Viltis imtynėse – lietuvė laimėjo bronzą jaunimo čempionate

K.Gaučaitė laimėjo bronzą varžybose Tbilisyje.<br>Lietuvos imtynių federacijos nuotr.
K.Gaučaitė.
K.Gaučaitė.
Daugiau nuotraukų (3)

Sep 17, 2016, 10:19 AM, atnaujinta May 12, 2017, 8:26 PM

Tbilisyje vykstančiame pasaulio jaunių imtynių čempionate Kamilė Gaučaitė (70 kg, 18 dalyvių) užėmė trečią vietą.

Lemiamoje akistatoje Kamilė grūmėsi su švede Denise Sabina Makota Stroem ir nugalėjo ją rezultatu 1:0.

Aštuntfinalio kovoje K.Gaučaitė įveikė amerikietę Emely Dawn Cue (4:3), tačiau ketvirtfinalyje švariai pralaimėjo į finalą kelią prasiskynusiai kirgizei Aiperi Medet Kyzy, kuri, savo ruožtu, atvėrė lietuvaitei duris į paguodos turnyrą.

Paguodoje Kamilė įveikė ukrainietę rezultatu 6:1 ir mažajame finale kovojo dėl bronzos.