„Arnold Strongman Classic“ galiūnų kovose Vytautas Lalas liko šeštas

Nugalėtoju tapo pasaulio čempionas amerikietis Brianas Shaw (47,5 tšk.). Antrąją vietą užėmė islandas Hafthoras Bjornssonas (41,5 tšk.), trečiąją – amerikietis Jerry Pritchettas (39,5 tšk.).

V.Lalas.<br>V.Balkūno nuotr.

Mar 6, 2017, 7:17 AM, atnaujinta Apr 8, 2017, 1:34 PM

2013 metų šių varžybų čempionas 34-erių metų V. Lalas per penkias rungtis surinko 25 taškus.

10 varžybose dalyvavusių galiūnų varžėsi naščių nešimo, rentinio nešimo, maksimalaus svorio atkėlimo, maišų mėtymo ir rašto kėlimo rungtyse.

Praėjusiais metais varžybose triumfavęs 41-erių metų Žydrūnas Savickas dėl traumos šių metų turnyrą turėjo praleisti. Šį savaitgalį garsiojo galiūno šeimoje įvyko nelaimė – Anapilin iškeliavo Ž.Savicko tėvas. Iš viso Lietuvos stipruolis šiose varžybose nugalėjo net aštuonis kartus.

Mėgėjų galiūnų varžybose „Arnold Amateur Strongman“ nepasisekė Mariui Lalui. Jis atrankos varžybose patyrė trauma ir negalėjo tęsti kovos. Sportininkui trūko achilo sausgyslė.