Stokholme – penktas nesėkmingas Rūtos Meilutytės bandymas ir keistas sprendimas

Rūta Meilutytė Stokholme vykstančių „Swim Open Stockholm“ varžybų paskutinę dieną nusprendė nestartuoti mėgstamiausioje 100 m krūtine plaukimo rungtyje.

R.Meilutytė.<br>M.Patašiaus nuotr.

Apr 11, 2017, 11:58 AM, atnaujinta Apr 14, 2017, 5:02 AM

Paskutinę dieną ji turėjo varžytis šioje rungtyje ir 100 m plaukime laisvu stiliumi. Ji pasirinko tik pastarosios rungties atranką, kurioje liko 26-oje vietoje, užfiksavusi 58,46 sek. laiką ir savo mėgstamiausioje rungtyje nedalyvavo.

Be jos į finalą iš lietuvių nepateko tik Beatričė Kanapienytė, kuri 200 m peteliške rungties atrankoje liko 14-oje vietoje (2 min. 25,11 sek.).

Antradienį į baseiną nėrę Giedrius Titenis, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius pateko į finalus.

D.Rapšys 200 m kompleksiniu būdu atrankoje liko penktas, distanciją nuplaukęs per 2 min. 03,04 sek. Lietuvis šiose varžybose jau laimėjo tris aukso medalius.

50 m krūtine atrankoje trečią rezultatą parodė G.Titenis (27,57 sek.), devintą – A.Šidlauskas (28,32 sek.).

50 m laisvu stiliumi rungties atrankoje D.Margevičius buvo trečias (23,11 sek.).