Nevykusį Julijos Jefimovos pasirodymą Maskvoje nutraukė paslaptinga liga

2017 m. rugpjūčio 2 d. 13:58
Lrytas.lt
Penkiskart pasaulio plaukimo čempionė dėl dopingo skandalų dukart diskvalifikuota Julija Jefimova savo žiūrovų akivaizdoje  Maskvos „Olimpijskyj“ baseine labiau liūdėjo, nei kaip įprasta kėlė į viršų triumfuodama savo pirštą. Pasaulio plaukimo taurės pirmojo etapo varžybos jai susiklostė tragiškai ir  komandos „Yuliya Efimova“ vadovai suskubo paskelbti, kad ji dėl ligos traukia iš kovos. 
Daugiau nuotraukų (6)
Tad planuota lietuvės Rūtos Meilutytės ir rusės J.Jefimovos dar viena akistata neįvyks, nors ryte 20-metė lietuvė nušluostė nosį Rusijos plaukimo primadonai.
50 m plaukimo krūtine atrankoje kaunietė distanciją įveikė per 30,23 sek. ir trečiu rezultatu pateko į finalą. 
Pauliaus Andrijausko auklėtinę aplenkė tik pasaulio čempionate nedalyvavusi jamaikietė Alia Atkinson (29,73) bei lenkė Dominika Sztandera (30,18).
J.Jefimova kartais tyčia provokuoja varžoves.<br>Reuters/Scanpix nuotr. Daugiau nuotraukų (6)
J.Jefimova kartais tyčia provokuoja varžoves.
Reuters/Scanpix nuotr.
Tuo tarpu J.Jefimova  distanciją įveikė per 30,57 sek. ir buvo penkta. Ją pranoko ir ketvirtą vietą užėmusi tautietė Natalija Ivanejeva (30,24).
 Pranešimas apie J.Jefimovos ligą Daugiau nuotraukų (6)
 Pranešimas apie J.Jefimovos ligą
Tačiau kokia liga pakirto tituluočiausią Rusijos plaukikę – neskelbiama. J.Jefimova tik ką pasibaigusiame pasaulio plaukimo čempionate Vengrijoje iškovojo 4 medalius – vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos, dukart užkirtusi R.Meilutytei kelią bent į bronzos medalius. 
Trečiadienį Rūta taip pat dalyvavo ir 100 metrų kompleksiniu būdu varžybų atrankoje. 

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.