Dar vienas lietuvio pasirodymas MLB

Stipriausios pasaulyje JAV beisbolo lygos (MLB) reguliariojo sezono rungtynėse ketvirtadienį „Pittsburgh Pirates“ klubas, kuriam atstovauja Dovydas Neverauskas, namuose 6:0 nugalėjo „Cincinnati Batters“ ekipą.

D.Neverauska sulaukė dar vieno šanso.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Aug 4, 2017, 11:50 AM

Trečią kartą šiame sezone iš dublerių ekipos iškviestas D.Neverauskas žaidė devintajame kėlinyje ir neleido varžovams pelnyti taškų.

Tai buvo penktosios D.Neverausko rungtynės MLB čempionate.

MLB lygoje lietuvis debiutavo balandžio mėnesį. Tuomet jis sužaidė vienintelį kėlinuką. Birželio mėnesį jis vėl buvo susigrąžintas iš dublerių ekipos ir žaidė dar trejose rungtynėse.

Pagal MLB taisykles, žaidėją per sezoną pakviesti iš dublerių ekipos ir sugrąžinti jį atgal galima tris kartus.

„Pirates“ klubas su 52 pergalėmis ir 56 pralaimėjimais Nacionalinės lygos Centro divizione užima ketvirtąją vietą.