Lietuvos sporto savaitė. Nuo Airinės Palšytės šuolio – iki Rūtos Meilutytės medalio

Rugpjūčio 7-13 dienų svarbiausios Lietuvos sporto naujienos.

lrytas.lt montažas.

Aug 14, 2017, 2:30 PM

Rugpjūčio 7 d. Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitinge Ričardas Berankis nukrito iš 193-iosios į 196-ąją vietą, Laurynas Grigelis pakilo iš 227-osios į 221-ąją vietą, Lukas Mugevičius nukrito iš 431-osios į 454-ąją vietą. Dvejetų reitinge tarp tūkstančio geriausių patenka L.Grigelis (217-oji vieta) ir L.Mugevičius (863-ioji vieta).

Rugpjūčio 8 d. Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšinio klubas pasirašė sutartį su treneriu Rimantu Grigu.

Rugpjūčio 8 d. Lietuvos rinktinės krepšininkas Donatas Motiejūnas pasirašė sutarį su „Shandong Golden Stars“ klubu (Kinija).

Rugpjūčio 9 d. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė draugiškose rungtynėse Orleane pralaimėjo Kroatijai 80:82.

Rugpjūčio 10 d. Lietuvos krepšinio lyga (LKL) ir „Laisvas nepriklausomas kanalas“ (LNK) pasirašė sutartį, pagal kurią LKL rungtynes bus rodomos LNK priklausančiu BTV kanalu.

Rugpjūčio 10 d. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė draugiškose rungtynėse Orleane pralaimėjo Prancūzijai 77:98.

Rugpjūčio 10 d. Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubas pasirašė sutartį su kolumbiečiu Juanu Palaciosu, kuris Lietuvoje jau žaidė Vilniaus „Lietuvos ryte“.

Rugpjūčio 11 d. Londone pasaulio lengvosios atletikos čempionato 800 m bėgimo pusfinalyje Eglė Balčiūnaitė užėmė 12-ąją vietą ir nepateko į finalą.

Rugpjūčio 11-12 d. Eindhovene plaukimo pasaulio taurės etape Rūta Meilutytė užėmė antrąją vietą plaukdama 100 m ir 50 m krūtine.

Rugpjūčio 12 d. Ričardas Berankis teniso turnyro Dzinane (Kinija; „ATP Challenger“) finale pralaimėjo taivaniečiui Yenui-Hsunui Lu 3:6, 1:6.

Rugpjūčio 12 d. Futbolo A lygos lyderių rungtynėse „Trakai“ ir Vilniaus „Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis 2:2. Čempionate pirmauja „Žalgiris“ (47 taškai per 21 rungt.), antrąją vietą užima „Trakai“ (38 taškai per 20 rungt.), trečiąją – Marijampolės „Sūduva“ (32 taškai per 19 rungt.).

Rugpjūčio 12 d. Pasaulio lengvosios atletikos čempionato šuolių į aukštį varžybų finale Airinė Palšytė užėmė 7-ąją vietą.

Rugpjūčio 12 d. Burže (Prancūzija) Europos merginų (iki 16 m.) krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė užėmė 14-ąją vietą ir iškrito į B pakopą.

Rugpjūčio 13 d. Šoprone (Vengrija) Europos merginų (iki 18 m.) krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė užėmė 14-ąją vietą ir iškrito į B pakopą.

Rugpjūčio 13 d. Pasaulio lengvosios atletikos čempionate disko metimo varžybų finale Zinaida Sendriūtė neatliko nė vieno sėkmingo bandymo ir nebuvo klasifikuota. 20 km ėjimo varžybose Brigita Virbalytė užėmė 16-ąją vietą.