Paaiškėjo visi LRF taurės finalo ketverto turnyro dalyviai

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės varžybose paaiškėjo visos finalo ketverto turnyro dalyvės. Moterų finalinis ketvertukas buvo aiškus jau anksčiau, o vyrų paaiškėjo po to, kai šį savaitgalį savąsias rungtynes sužaidė Kauno „Granitas-Karys“ ir Molėtų „InTransport“ klubai.

Klaipėdos komanda sieks iškovoti LRF taurę<br>M.Patašiaus nuotr.

Dec 4, 2017, 4:51 PM

Vasario 17-18 dienomis Alytuje vyksiančiose LRF taurės finalo ketverto varžybose moterų tarpe susigrums Kauno „Acme-Žalgiris“, Kauno rajono „Garliava-SM Cascada“, Vilniaus „Eglė-Šviesa-SM Tauras“ bei Alytaus SRC „Margiris“. Praėjusiais metais Garliavoje vykusių varžybų nugalėtojomis tapo „Acme-Žalgirio“ rankininkės. Tuomet finale jos nugalėjo principines varžoves iš Garliavos.

Vyrų tarpe čempionų titulą gins Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai, kurie pernai finale įveikė „Vilniaus“ ekipą. Šiais metais „Vilnius“ iš varžybų pasitraukė jau ketvirtfinalio etape po pralaimėjimo Vilniaus „Šviesai“. Kiek anksčiau vietą finalo ketverte užsitikrino ir būsimi turnyro šeimininkai Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkai, kurie po labai atkaklios kovos palaužė KTU atstovų pasipriešinimą. Paskutine ekipa, kuri prasibrovė tarp keturių stipriausių komandų tapo Kauno „Granitas-Karys“. Jis įtikinamai nugalėjo Molėtų „InTransport“ ekipą. Pirmąsias rungtynes Molėtuose kauniečiai laimėjo 47:28, o namuose pergalę šventė rezultatu 43:23.

Pusfinalio poros paaiškės po oficialios burtų traukimo ceremonijos. Ji įvyks, kuomet bus aiškios visos jaunimo bei jaunių amžiaus grupių komandos, patekusios į taurės varžybų finalinį ketvertą.