Giedrius Titenis Europos čempionate plaukime krūtine aplenkė pusę varžovų

Kopenhagoje (Danija) vykstančio Europos plaukimo čempionato 25 m baseine vyrų 50 m plaukimo krūtine atrankos varžybose trečiadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis liko 18-as, o Andrius Šidlauskas - 35-as.

Giedrius Titenis plaukime krūtine užėmė aštuonioliktąją vietą<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 13, 2017, 12:18 PM

28-erių metų G. Titenis nuotolį įveikė per 26,9 sek., o 20-metis A. Šidlauskas finišavo per 27,31 sek.

Pirmąją vietą atrankoje užėmė italas Fabio Scozzoli. Jis distanciją įveikė per 25,90 sek. ir pasiekė naują Europos čempionatų rekordą.

Atrankoje dalyvavo 54 plaukikai. Į trečiadienį vakare vyksiantį pusfinalį pateko 16 sportininkų.