Europos čempionatas: vyrų plaukime lietuviai liko be finalo

Kopenhagoje (Danija) tęsiasi Europos plaukimo trumpajame (25 metrų) baseine čempionatas. Penktadienio vakarą į baseiną pusfinalio plaukimuose nėrė ir lietuviai.

Simonas Bilis nepateko į finalą<br> AFP/Scanpix nuotr.

Dec 15, 2017, 6:26 PM

100 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje plaukė Giedrius Titenis ir Andrius Šidlauskas.

A.Šidlauskas savo plaukime distanciją įveikė per 57,96 sek., pagerino asmeninį rekordą ir buvo šeštas. G.Titenis distanciją įveikė per 58,08 sek., savo plaukime jis buvo šeštas. Abu plaukikai į finalą nepateko.

Pirmasis 50 metrų laisvuoju stiliumi rungties pusfinalyje pasirodė Simonas Bilis. Deja, jam taip pat nesisekė taip, kaip to norėjo visa Lietuva.

Plaukikas savo plaukime finišavo tik septintas, o distanciją įveikė per 21.32 sekundės.  Bendroje rezultatų lentelėje jis liko dvyliktas ir į finalą neprasimušė.