Sėkminga antro medalio medžioklė: Rūta Meilutytė plauks finale

Aukso medalį 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje Europos čempionate iškovojusi Rūta Meilutytė sustoti neketina ir sparčiai žygiuoja link antrojo apdovanojimo.

R.Meilutytė pateko į 100 metrų plaukimo krūtine finalą<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 R.Meilutytė pateko į 100 metrų plaukimo krūtine finalą<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Dec 15, 2017, 7:06 PM, atnaujinta Dec 15, 2017, 7:20 PM

Penktadienio vakarą ji nėrė į baseiną 100 metrų plaukimo krūtine rungties pusfinalyje ir ten pasirodė taip, kaip to ir reikia.

Savo plaukime lietuvė distanciją įveikė per 1 min. 4,95 sek. finišavo antra ir pateko į finalą. Bendroje rezultatų lentelėje jos užfiksuotas laikas taip pat buvo antras.

Pirmoji pusfinalio plaukimuose buvo suomė Jenna Laukannen (1:04.89). Nuo R.Meilutytės nedaug atsiliko ir trečioji buvo Ispanė Jessica Vall Montero (1:05.04).

100 metrų plaukimo krūtine finalas numatytas šeštadienį 18.16 val.

Atrankos plaukime 20 metų kaunietės rezultatas buvo tik devintas, tačiau dėl to ji per daug nesijaudino.

„Ar viskas pagal planą einasi? Manau, kad taip. Man reikėjo išsijudinti. Gal tas rezultatas ir nėra jau toks labai geras, tačiau tikslų aukštų šiame etape nekėliau. Šis rytas neskirtas kažkokiems tikslams“, – eidama ilsėtis po rytinio plaukimo tikino R.Meilutytė.

R.Meilutytės šiame čempionate taip pat laukia startas 200 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Ši distancija jai dar yra nauja.

Lietuvos kraityje Europos čempionate šiuo metu yra trys medaliai. Be R.Meilutytės, du iš jų iškovojo Danas Rapšys.

22 metų panevėžietis 200 m plaukimo nugara rungtyje trečiadienį iškovojo bronzą, o ketvirtadienį nuskynė auksą 200 m plaukimo laisvu stiliumi varžybose.