S. Krupeckaitė pasaulio čempionato keirino rungtyje iškovojo bronzą

Lietuvos dviračių treko rinktinės lyderė Simona Krupeckaitė Apeldorne (Olandija) vykstančio 115-o pasaulio treko čempionato moterų keirino rungtyje sekmadienį iškovojo bronzos medalį.

Simona Krupeckaitė.<br>AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mar 4, 2018, 6:26 PM, atnaujinta Mar 4, 2018, 11:00 PM

14-ą kartą pasaulio pirmenybėse dalyvaujanti 35-erių metų S.Krupeckaitė finale nusileido tik belgei Nicky Degrendelei ir Honkongo dviratininkei Lee Wai Sze.

Lietuvė laimėjo pirmo etapo antrą važiavimą, o antro etapo antrame važiavime buvo antra.

Nulipusi nuo dviračio S.Krupeckaitė netrukus apkabino savo vyrą ir trenerį Dmitrijų Leopoldą bei kuriam laikui prisispaudė prie jo krūtinės. „Negaliu patikėti“, – po lenktynių vis kartojo Lietuvos dviračių treko karalienė. Jai šis pasaulio čempionatas buvo jau 14-as karjeroje.

S.Krupeckaitė 2010 metų pasaulio čempionate keirino rungtyje iškovojo auksą.

Kita Lietuvos atstovė 21-rių metų Miglė Marozaitė pirmo etapo ketvirtame važiavime finišavo penkta, paguodos važiavime liko ketvirta ir galutinėje įskaitoje užėmė 23-ią vietą.

Dviračių treko legenda vokietė Kristina Vogel keirino finale liko tik šešta.

Paskutinį medalį pasaulio čempionate S.Krupeckaitė buvo iškovojusi 2012 metais Melburne (Australija), kai sprinto rungtyje pasipuošė sidabru.

Iš viso tai jau 13-as S.Krupeckaitės medalis planetos pirmenybėse (2 aukso, 5 sidabro ir 6 bronzos).

Varžybose dalyvavo 24-urios dviratininkės.

Pasaulio čempionate dalyvavo penki Lietuvos dviratininkai.

S.Krupeckaitė ir kiti mūsų šalies sprinterių komandos nariai į Vilnių parskrenda iš Amsterdamo pirmadienį 13.40 val.

Prezidentė pasveikino bronzą pasaulio čempionate iškovojusią dviratininkę S. Krupeckaitę

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino dviratininkę S.Krupeckaitę, sekmadienį Olandijoje vykusiame pasaulio dviračių treko čempionate iškovojusią bronzos medalį.

Šalies vadovė sportininkei padėkojo su pergale pradėjus naują Lietuvos valstybės šimtmetį ir palinkėjo ateityje laimėjimų, kurie džiugintų, įkvėptų ir suteiktų pasitikėjimo savo jėgomis, vienytų ir garsintų Lietuvą, teigiama Prezidentės spaudos tarnybos išplatintame pranešime.