J. Truchanovičiaus įvarčiai Čempionų lygoje parbloškė „Barcelona“ rankininkus

Nors ir kęsdamas skausmą, Lietuvos rankininkas Jonas Truchanovičius vedė „Montpellier“ komandą į pergalę prieš „Barcelona“ klubą. Monpeljė rankininkai sekmadienį pirmosiose Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse savo aikštėje įveikė grėsmingus varžovus 28:25 (13:13), o sutvarstyta kairiąja blauzda žaidęs ir kartais šiek tiek šlubčiojęs J.Truchanovičius įmetė 8 įvarčius ir buvo apdovanotas geriausio rungtynių žaidėjo prizu.

Jonas Truchanovičius.<br>Facebook nuotr.

Mar 25, 2018, 9:54 PM, atnaujinta Mar 25, 2018, 9:56 PM

„Montpellier“ kol kas laimėjo tik mūšį, bet ne karą. Kitą šeštadienį Barselonoje komandos žais atsakomąsias rungtynes, po kurių ir paaiškės, kas pateks į svarbiausio žemyno turnyro ketvirtfinalį.

Sekmadienį Monpeljė arenoje svečiai iš Barselonos buvo pritildę prancūzų sirgalius. „Barcelona“ geriau pradėjo rungtynes ir 24-ąją min. pirmavo 13:9. Tačiau paskui „Montpellier“ perėmė iniciatyvą: dar iki pertraukos išlygino rezultatą 13:13, o antrojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį 15:13.

Nuo tada Prancūzijos lygos lyderiai beveik visą laiką pirmavo 1-2 įvarčių skirtumu, o paskutinėmis minutėmis dar labiau nutolo ir į Barseloną vešis trijų įvarčių atsargą.

J.Truchanovičius varžovams ypač daug bėdų pridarė antrojo kėlinio viduryje, kai pelnė keturis iš eilės savo komandos įvarčius. Per šią atkarpą „Montpellier“ persvara padidėjo nuo 21:20 iki 25:22.

Aštuntfinalio pirmosios rungtynės

„Kiel“ – Segedo „Pick“ 29:22 (14:14). 8500 žr. Vujinas 8, Zarabecas 5/ Banhidi 5.

Bresto „Miaškov“ – „Nantes“ 24:32 (14:16). 3740 žr. Razgoras 5/ Hansenas 6, Kleinas 6, Lazarovas 5.

„Kristianstad“ – „Flensburg-Handewitt“ 22:26 (12:11). 5178 žr. Lagergrenas 6, Nilsenas 5/ Wanne 8, Gottfridssonas 5.

Kielcų „Vive“ – Manheimo „Rhein Neckar“ 41:17 (21:8). 4100 žr. Jureckis 7, Štrlekas 7/ Kelleris 5.

„Montpellier“ – „Barcelona“ 28:25 (13:13). 3000 žr. Truchanovičius 8, Porte‘as 4/ N‘Guessanas 7, Syprzakas 5.

„Skjern“ – Vespremo „Telekom“ 32:25 (17:13). 3200 žr. Olssonas 6, Rasmussenas 6/ Margučas 6.

Skopjės „Vardar“ ir Paryžiaus PSG į ketvirtfinalį pateko iškart po grupių etapo.