„Golden Knights“ ir „Lightning“ ledo ritulininkai iškopė į konferencijų finalus

NHL Stanley taurės varžybų Vakarų konferencijos šeštosiose pusfinalio rungtynėse sekmadienį „Vegas Golden Knights“ (3-ioji vieta konferencijoje) komanda svečiuose 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pranoko „San Jose Sharks“ (6) ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-2.

„Vegas Golden Knights“ ekipa galingai žygiuoja Stanley taurės finalo link<br> AP nuotr.

2018-05-07 13:52

Nugalėtojams įvarčius pelnė Jonathanas Marchessault'as (27), Nate'as Schmidtas (36) ir Cody Eakinas (59). „Golden Knights“ vartininkas Marcas-Andre Fleury atrėmė visus 28 varžovų metimus.

„Golden Knights“ tapo trečiąja komanda, kuriai debiutiniame sezone pavyko laimėti daugiau nei vieną atkrintamųjų varžybų seriją. Iki šiol tai buvo pavykę padaryti „Toronto Arenas“ (1918 m.) ir „St. Louis Blues“ (1968 m.).

Las Vegaso klubas konferencijos finale kovos su „Nashville Predators“ (1) ir „Winnipeg Jets“ (2) poros nugalėtoju.

Rytų konferencijos pusfinalyje „Tampa Bay Lightning“ (1) komanda namuose 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) įveikė „Boston Bruins“ (2) ledo ritulininkus ir laimėjo seriją 4-1.

„Lightning“ konferencijos finale kovos su „Pittsburgh Penguins“ (5) ir „Washington Capitals“ (3) poros nugalėtojais.