„Acme-Žalgirio“ rankininkės – per žingsnį nuo Lietuvos čempionių titulo

Kauno „Acme-Žalgiris“ komanda Lietuvos moterų rankinio lygos finalo antrosiose rungtynėse 29:25 (15:13) įveikė čempionės titulą ginančią Kauno rajono „Garliavos SM-Cascada“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Kauno „Acme-Žalgirio“ rankininkės yra per žingsnį nuo Lietuvos čempionių titulo. <br> Facebook nuotr.

2018-05-12 16:00

Reguliariojo sezono nugalėtojos „Acme-Žalgirio“ rankininkės ir antrajame tarpusavio mače sugebėjo drausmingiau sužaisti lemiamas rungtynių minutes ir iškovoti pergalę. Tiesa, priešingai nei pirmajame mače šiose rungtynėse nei vienai iš ekipų nebuvo pavykę susikurti solidžios persvaros ir susitikimas klostėsi įvartis į įvartį.

Jau pirmojo kėlinio pabaigoje trečiąjį kartą dviejų minučių pašalinimą užsidirbo ir raudoną kortelę prieš save išvydo viena iš Garliavos klubo lyderių Kamilė Bušaitė. Be jos likusios garliavietės pirmąjį rungtynių kėlinį pralaimėjo 13:15.

Nors „Garliavos SM-Cascada“ rankininkės antrojo kėlinio metu visą laiką kvėpavo žalgirietėms į nugarą, tačiau perlaužti rungtynių eigos joms nepavyko. Pačioje mačo pabaigoje iš aikštės išvaryta buvo ir dar viena šeimininkių lyderė Laima Bernatavičiūtė. Kaunietės drausmingai baigė susitikimą ir šventė pergalę.

Pernai finalo seriją 3-0 laimėjusi „Garliava SM-Cascada“ dabar atsidūrė itin sudėtingoje situacija. Žalgirietės finalo seriją galės baigti jau gegužės 16-ąją dieną Kauno sporto halėje.

„Acme-Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Inesa Verbovik, pelniusi 7 įvarčius. 6 kartus pasižymėjo Klaudija Šidlauskytė, 4 – Viltė Lubytė.

Garliavos ekipai Karolina Sparnauskaitė pelnė 6 įvarčius, L.Bernatavičiūtė ir Evelina Dževerakaitė – po 5.

Penktadienį mažojo finalo seriją baigė Vilniaus „Eglės-Šviesos-SM Tauro“ komanda. Ji antrosiose rungtynėse 35:25 nugalėjo kitą sostinės komandą „Alandeko-Vichy“ ir laimėjo seriją 2-0.