Dviratininkas Justas Beniušis Europos jaunimo čempionate – 37-as

Čekijoje vykstančio Europos jaunių (17-18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių plento čempionato jaunimo vaikinų 23 km atskiro starto lenktynėse Lietuvos čempionas Justas Beniušis pranoko 11 varžovų ir užėmė 37-ąją vietą.

Justas Beniušis ruošiasi startui.<br>Facebook nuotr.

Jul 14, 2018, 2:22 PM, atnaujinta Jul 14, 2018, 2:26 PM

Aukso medalį iškovojo italas Edoardo Affini. Jis 23 km distanciją įveikė per 29 min. 26,53 sek. J.Beniušis nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 7,3 sek.

Kęstutis Vaitaitis (+4.17,88) užėmė 46-ąją vietą. Lenktynėse dalyvavo 48 dviratininkai iš 29 šalių.

Jaunių vaikinų atskiro starto lenktynėse Lietuvos čempionas Erikas Šidlauskas užėmė 31-ąją vietą. Aukso medalį iškovojo belgas Remco Evenepoelis – 29 min. 51 sek. E.Šidlauskas nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 29,08 sek.

Aristidas Kelmelis (+4.53,61) užėmė 44-ąją vietą.

Lenktynėse dalyvavo 57 dviratininkai iš 33 šalių. Šeštadienį vyks jaunių ir jaunimo merginų, o sekmadienį jaunių ir jaunimo vaikinų grupinės lenktynės. Čempionate Lietuvai atstovauja 15 sportininkų.

„Lietuva tiesiogiai“: ar žinome kur slėptis karo atveju?