M. Valčiukaitė ir I. Adomavičiūtė pasaulio taurės varžybose užėmė penktąją vietą

Liucernoje (Šveicarija) vykusio trečiojo pasaulio irklavimo taurės etapo moterų porinių dviviečių finale sekmadienį lietuvės Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė užėmė penktąją vietą.

I.Adomavičiūtė ir M.Valčiukaitė pasaulio irklavimo taurėje užėmė 5-ąją vietą.<br>Asmeninio archyvo nuotr.

Jul 15, 2018, 4:06 PM

Mūsų šalies irkluotojos 2000 m įveikė per 6 min. 58,450 sek. ir aplenkė duetą iš Prancūzijos.

Vyrų porinių keturviečių finale Dominykas Jančionis, Dovydas Nemeravičius, Saulius Ritteris ir Aurimas Adomavičius finišavo šešti (5.48,820).

Vienviečių valčių varžybose Mindaugas Griškonis užėmė aštuntąją vietą, o Lina Šaltytė-Masilionė moterų grupėje liko 12-a.