Lietuviai dominavo karšto oro balionų varžybose Lenkijoje

Lenkijoje vykusiose 10-osiose karšto oro balionų varžybose „Mazurskie Miedzynarodowa Zawody Balonow o Puchar Prezydenta Miasta Elk“ visą apdovanojimų pakylą užėmė Lietuvos atstovai.

Lietuviai dominavo Lenkijje vykusiose oro balionų lenktynėse.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jul 17, 2018, 10:17 AM

Nugalėtoju tapo Rokas Kostiuškevičius. Jis surinko 7610 taškų ir įtikinamai aplenkė visus varžovus.

Antrąją vietą užėmė Vytas Kerdokas (6458 tšk.), trečiąją - Žydrūnas Kazlauskas (6337 tšk.).

Ketvirtoje pozicijoje liko lenkas Lukaszas Golawskis (5756 tšk.), o toliau išsirikiavo dar keturi Lietuvos oreiviai - Rimas Kostiuškevičius (5705 tšk.), Daiva Rakauskaitė (5168 tšk.), Giedrius Vaitulevičius (5026 tšk.) bei Miglė Vaitulevičiūtė (4722 tšk.).