Dvi Lietuvos penkiakovininkės pateko į Europos čempionato finalą

Vengrijoje vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų varžybų finale kovos dvi iš keturių startavusių Lietuvos atstovių - Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė.

G.Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė kovos finale.

Jul 20, 2018, 2:16 PM

Atrankos varžybų A grupėje ketvirtadienį G. Venčkauskaitė-Juškienė surinko 1020 taškų ir užėmė šeštąją vietą. Fechtavime kaunietė buvo 21-a, plaukime - 12-a, o bėgimo ir šaudymo rungtyje - antra.

Toje pačioje grupėje besivaržiusi Lina Batulevičiūtė pelnė 991 tašką ir liko 19-a.

B grupėje I. Serapinaitė surinko 1007 taškus, užėmė 16-ąją vietą, tačiau to užteko, kad patektų į finalą. Vilnietė fechtavimo rungtyje buvo devinta, plaukimo - septinta, o bėgimo iš šaudymo - 20-a.

Aurelija Tamašauskaitė surinko 982 taškus ir B grupėje turėjo tenkintis 21-ąja pozicija.

Moterų varžybų finalas vyks šeštadienį.

Penktadienį Vengrijoje vyksta vyrų atrankos varžybos, kuriose dalyvauja Justinas Kinderis. Prieš čempionatą olimpietis kartu su visa rinktine dalyvavo treniruočių stovykloje Baltarusijoje, tad tikisi geresnio rezultato po prastai susiklosčiusio pasaulio taurės finalo.

„Stovykloje viskas gerai pavyko, smagu, kai aplink nėra rūpesčių ir visi objektai greta vienas kito. Tad turėjome daugiau laiko poilsiui ir kokybiškoms treniruotėms. Stovykloje kažko labai neakcentavau, stengiausi tolygiai paskirstyti laiką bei jėgas“, - sakė J. Kinderis.