Bėgikės M. Morauskaitė ir E. Misiūnaitė neprasibrovė į Europos čempionato pusfinalį

Lietuvėms Modestai Morauskaitei ir Evai Misiūnaitei nepavyko patekti Į Berlyne (Vokietija) vykstančio Europos lengvosios atletikos čempionato moterų 400 m bėgimo rungties pusfinalį.

E.Misiūnaitė nepateko į finalą.<br> A.Pliadžio nuotr.

Aug 8, 2018, 1:50 PM, atnaujinta Aug 8, 2018, 1:51 PM

22-ejų metų M. Morauskaitė ketvirtajame atrankos bėgime finišavo per 52,68 sek. ir liko šešta. Bendroje įskaitoje jai atiteko 18-a pozicija.

26-erių metų E. Misiūnaitė (54,02 sek.) trečiajame atrankos bėgime buvo aštunta, o galutinėje rikiuotėje - 31-a.

Greičiausia atrankoje buvo britė Laviai Nielsen (51,67 sek.).

Atrankos varžybose dalyvavo 32 bėgikės. Į pusfinalį pateko po dvi greičiausias sportininkes iš keturių atrankos bėgimų bei dar šešios pagal geriausius rezultatus.

Pagal geriausius sezono rezultatus vietą pusfinalyje iškart pelnė 30-metė Agnė Šerkšnienė. Šios rungties pusfinalis vyks ketvirtadienį 20.50 val.